Favorit Si-Line

Siegenia

FAVORIT Si-line - Drevo & plast
Toto okenné kovanie ponúka architektom a staviteľom rozmanitosť použitia.

okenna_technika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technika s pekným tvarom

2Systém kovania FAVORIT pre všetky varianty profilov – drevo, drevo – hliník, plasty a hliník, ktoré majú drážku pre kovanie sa vyznačuje modulovou konštrukciou a vysokou vnútornou systémovou kompatibilitou. Vynikajúca povrchová úprava, minimálne nároky na priestor a štíhly dizajn robia kovanie Favorit Si-line ideálnym kovaním pre opticky a kvalitatívne hodnotné riešenia. Malý počet variant uľahčuje navyše prácu predajcom kovania a výrobcom okien.

Pánty systému Si-line prepožičiavajú oknám z dreva a plastu individuálny charakter. Lebo popri početných technických a ekonomických výhodách umožňuje tento systém stavebníkom a architektom vyrobiť krídla až do hmotnosti 130 kg.

3Horný nožnicový a dolný rohový pánt sú opticky zarovnané s presahom krídla a tým zabezpečujú ladný dizajn okna. To okrem elegantného vzhľadu umožňuje tiež použitie väčších izolačných skiel. Kovanie Si-line umožňuje vytvorenie individuálneho dizajnu vďaka širokej palete rôzne farebných krytiek.

Funkčné a rýchle namontované

Výhoda kovania Si-line spočíva v symetrickom vŕtacom obrazci a možnosti nastavenia v 3 smeroch (3D). Ďalšie výhody kovania sú: možnosť spracovávať úzke profily, vysoká funkčnosť a životnosť zabezpečovaná plastovými ložiskami v pántoch s vysokou odolnosťou voči oderu a integrovaná poistka proti samovoľnému otvárania krídla.

 

——————————————————————————————————————————————–

Na stiahnutie :

Siegenia Favorit – katalóg kovania   (online katalóg PDF 17,68 MB)